Kurzy 

- jmenuji se Michaela a pomohu Vám 

Vy jste tvůrci zahrady, je to váš prostor a nikdo jiný mu nerozumí tak jako vy. Vy to můžete změnit, vy dokážete za mé pomoci vytvořit svůj zahradní sen....

Vytvořte si oázu klidu a krásy

Zanedbaná zahrada může skrývat velký potenciál, ale také spoustu práce. Ať už jste zdědili zarostlý pozemek, nebo se vám vlastní zahrada vymkla z rukou, existuje několik kroků, jak ji znovu proměnit v krásný a užitečný prostor.

Kurzy pro Vás....

Postupně zde budou další kurzy, tak jak je budu přidávat.Prozatím je tu kurz o obnově trávníku. 

Kurz jak obnovit trávník
Tento kurz vás provede kroky, které je potřeba podniknout pro renovaci a revitalizaci vašeho trávníku. Najdete zde fotografie postupu prací, texty a odborné rady
Tento kurz vás provede kroky, které je potřeba podniknout pro renovaci a revitalizaci vašeho trávníku, tak aby vás ruce nebolely. Najdete tu všechny stroje vhodné k práci i návod jak s nimi pracovat.

Při výběru kurzu zohledním:

Vaše znalosti a zkušenosti - Pokud jste začátečník, vyberte si kurz, který je určený pro začátečníky.

Vaše zájmy: Pokud vás zajímá pěstování zeleniny, vyberte si kurz zaměřený na pěstování zeleniny.

Délku kurzu: Pokud máte málo času, vyberte si kratší kurz.

Co dělám

je toho mnoho co můžete u mě získat, dovědět se, prohlížet a poslouchat. Vybírejte z mého obsahu, tětě mé články a blogy. Prohlížejte fotografie zahrad.

Poradenství

V příspěvcích na blogu najdete pro sebe plno inspirace do zahrad.

Online kurzy

Kurzy Vám pomohou zvládnout na zahradě vše sami. Nebo Vás nasměrují jak rozvíjet svou pohodu a další inspirace na zahradě.

Eshop

Vyberte si maličkosti, které potřebujete nutně na zahradě

Co o mě říkají.....

Zahrady jsou i mé hobby, tudíž můj relax vypadá tak, že jdu okopávat a přesazovat svůj pozemek. Ale převážně toužím tvarovat prostor a osazovat vším novým u Vás.  

Vlastním certifikát Reiki a tuto metodu využívám pro své nejbližší. Nejvíce mě ale energií nabíjí příroda, stromy, rostliny a zvířata.

Označení přírodní čarodějka moc nemám ráda, ale vystihuje to co dělám. Čaruji za pomocí přírody a vyvářím pro lidi části přírody v jejich blízkosti. Žiji v harmonii s tímto světem, světem rostlin, bylin, plodů, květin a všemi jeho účinky. 

Kontaktujte mě

Pojďte se mnou do toho, uděláme ráj u vás, vaši oázu klidu, váš relax